Demirli Grup Telefon Numarası

DEMİRLİ GRUP; "İnsan Hayatını Kolaylaştırıyor"

Yapı sektöründe güvenin önemine değinen Yusuf Demirli, 46 yıllık tecrübe süresince bütün projelerinde odağın insan olduğuna işaret ederek, amaçlarının insan hayatını kolaylaştıran yaşam alanları ve konutların hayata geçirilmesi olduğunu kaydetti.

46 yıllık süre içerisinde sayısız projeyi hayata geçirdikleri ve her bir proje ile güven inşa ettiklerine değinen Demirli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Demirli, güven ve başarının uzun zaman ve gayretli çalışma ile elde edilebileceğini söyledi. Yapı sektöründe yatırımcı açısından proje kadar, firma güvenirliliğinin de büyük önem taşıdığına işaret eden Yusuf Demirli, projeleri planlarken lokasyona uygun konsept uyguladıklarını ve projeye ayrıcalık kazandıracak detaylara özen gösterdiklerini ifade etti.

Projelerini çevreye dost uygulamalarla hayata geçirdiklerini dile getiren Yusuf Demirli, insan, çevre, güven kavramlarının bütün projelerinde öncelikli unsurlar olduğunu kaydetti.Bugüne kadar edindikleri mesleki deneyim ve sektörel birikimle piyasaya hakim olduklarını ifade eden Demirli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Demirli, farklı lokasyonlarda önemli projeleri hayata geçirme safasında çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Yusuf Demirli, gerek yeni konut projeleri ve gerekse Kentsel Dönüşüm konusunda bir çok bölgede yeni projeleri yakında hayata geçireceklerini vurguladı. 

Sosyal Ağ
İletişim Bilgileri
Adres : Gümüşpınar Mah. Yakakent Cad. Yalı Sk. Demirlipark G2. Kartal/İstanbul
Telefon : 444 3 448
Fax : ( 0216 ) 511 17 05
Email : info@demirligrup.com