BAŞKANIN MESAJI

İnşaat sektöründe 46 yıldan fazla hizmet veren DEMİRLİ ailesi olarak, yıllardan beri ülkemizin bir çok bölgesinde yapmış olduğumuz inşaatlar sayesinde kazanmış olduğumuz güven ve kalite bayrağını babamızdan devralarak günümüze kadar taşımayı başardık.

Demirli Grup olarak öncelikle hedefimiz inşaat sektöründe geçmiş yıllarda edindiğimiz tecrübelerimiz doğrultusunda günümüz insanlarının tüm gereksinimleri karşılayabileceği modern yapılar oluşturmaktır. Demirli Grup, teknolojik gelişmeler sayesinde ciddi ilerlemeler kaydeden yapı sektöründeki gelişmelere sürekli ayak uyduran yapısının yanında 46 yıllık geçmişi sayesinde kazandığı güven ve tecrübe ile mimari estetiği birleştirip insan odaklı yaşam alanlarını oluşturmaktadır.

Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde sürekli olarak çevreye verdiğimiz önem, inşa ettiğimiz yapıların sağlamlığı ve insan hayatını kolaylaştıran tasarımlar sayesinden oluşan müşteri memnuniyeti bizleri bulunduğumuz noktaya getirmekle beraber bizleri daha da ileriye taşımıştır.

Demirli Grup’un en büyük referansı bugüne kadar teslim etmiş olduğumuz tüm yapılar sayesinden oluşmuş olan müşteri memnuniyetidir

Demirli Grup olarak önemsediği kaliteyle ve müşteri memnuniyetini esas alarak hak ettiği yeri korumak ve geliştirmektir.

Saygılarımla

 Yönetim Kurulu Başkanı

Yusuf DEMİRLİ

KURUMSAL BİLGİ

    İnşaat sektöründe yılların tecrübesi ve her konuda destek verebilen uzman kadrosuyla hizmet veren sektörün en eski ve en deneyimli kuruluşlarından olan Demirli Grup 46 yıldır kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı ile inşaat sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Demir Grup’un geçmişten gelen tecrübeleri doğrultusunda oluşturmuş olduğu ‘İnsan’ odaklı dünya görüşünü 46 yıldır inşa etmiş olduğu yapılara yansıtmıştır.

Demirli Grup’un temel amacı; İnsan hayatını kolaylaştırmaktır. Demirli Grup inşa etmiş olduğu tüm yapılarda konfor, güven ve estetiği ön planda tutarak ‘İnsan Hayatını Kolaylaştırma’ prensibinden asla taviz vermemiştir. Müşteri memnuniyetini esas alan ve yaşam kalitesi standartlarını üst düzeyde tutmaya özen gösteren Demirli Grup ekonomik ve sosyal değişimleri yakından takip ederek hizmetlerini sürdürmektedir. Demirli Grup inşaat sektöründeki geçmişten gelen tecrübeleri ile hayata geçirmiş olduğu birçok proje sayesinde konut yatırımcılarının güven odağı haline gelmiştir.

Şirket tanıtım kataloğunu incelemek tıklayınız..

Demirli Grup tüm faaliyetlerini, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgeleri çerçevesinde sürdürmektedir. Aynı zamanda, Demirli Grup şirketlerinin uluslararası platformda tanınmasını ve ulusal ve uluslararası inşaat endüstrisi ile yakın temasta bulunmasını sağlayan Dun & Bradstreet Veritabanı (D&B), Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), Urban Land Institute (ULI) kuruluşlarının bir üyesi olma süreci devam etmektedir.

 

Sahip olduğumuz Sertifikalar

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO International Organization for standardizasyon’ un kısa yazılışıdır, yani uluslararası standardizasyon örgütünün oluşturduğu bir kalite yönetim standardıdır. ISO 9001 Belgesi ise ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi, özünde doğal kaynak kullanımının azaltılması, toprağa, suya, havaya verilen zararların minimum düzeye indirilmesini amaçlayan, risk analizleri tabanında kurulan bir yönetim modelidir.

OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
OHSAS 18001 kuruluşların ürün ve hizmetlerinin güvenliğinden çok çalışanın sağlığına ve işin güvenliğine yönelik bir standarttır.

İş Sağlığı ve Güvenliği ; Bir kuruluşun gerçekleştirdiği faaliyetlerden etkilenen tüm insanların (çalışanların, geçici işçilerin, alt yüklenici çalışanlarının, ziyaretçilerin, müşterilerin ve işyerindeki herhangi bir kişinin) sağlığına ve güvenliğine etki eden faktörler ve koşulların bütünüdür.